Jakie aplikacje do miksowania muzy?

jak edytowac muzyke iphone

I ty możesz miksować muzykę na imprezie, stosując płynne przejścia, zapętlone sample, szalejąc ustawieniami filtrów i pogłosów. Oczywiście jest do tego aplikacja. Bardzo profesjonalna i jednocześnie bardzo przystępna dla początkującego „wanna-be” DJ-a. Mówię o apce Traktor DJ.

Traktor to aplikacja znana od lat w didżejskim świecie. Wersja na iPada i iPhona oferuje zaskakująco duże możliwości program został niesamowicie dopracowany możliwe jest korzystanie na wiele sposobów zaczynając od prostego podłączenia iPada do głośników, przez dodanie słuchawek do odsłuchu, aż po profesjonalny setup z zaawansowanym deckiem.

W rękach doświadczonych osób aplikacja zamienia się w wypasione narzędzie, ale została dostosowana również do potrzeb osób, które po prostu chcą zrobić imprezowego miksa, często w bardzo utrudnionych warunkach (to my!).

Pamiętaj mimo, że obsługa jest bardzo prosta, dopracowany multitaczowy interfejs musisz jednak poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z funkcjami. Myślę, że po godzinie prób możesz odpalać już proste mixy z efektownymi przejściami.

Na stronie Native Instruments dostępne są tutoriale dla początkujących, więc sprawa jest prosta.

Przykładowy tutorial edytowania muzyki:

Traktor DJ ma naprawdę dużo efektownych funkcji. Możesz zobaczyć, w jaki sposób można wymiatać korzystając między innymi z funkcji Freeze, oczywiście w tym przypadku potrzebny jest już dobry słuch, wyczucie rytmu i talent muzyczny, ale spróbować można

 

To co? Miksujemy?

jak edytowac muzyke iphone